Bloemendesigners

[vc_row][vc_column][vc_icon type=”lineicons” icon_lineicons=”icon icon-faces-users-04″ align=”center”][vc_custom_heading text=”Bloemendesigners
” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_empty_space][vc_column_text]Meer dan 100 bloemenkunstenaars uit de hele wereld gaan aan de slag met 140.000 bloemen, verwerkt in prachtige projecten. Hieronder vind je de deelnemerslijst per land. Zij krijgen daarnaast nog hulp van zo’n 100 assistenten.

 Azerbeidzjan  

Dmitry Turcan

 

België 

Annick Mertens
Arnauld Delheille
Céline Moureau
Chantal Post
Charlotte Bartholomé
Els Geerdens
EMC
Fleur@Home Team
Fleur Creatief Team
Franck Girard
Geert Pattyn
Jan De Ridder
Laurence Orban
Linda Huguenay
Max Hurtaud
Marc Noël
Martine Meeuwssen
Mieke Hoflack
Moniek Vanden Berghe
Natallia Sakalova
Pascale Rombeau
Rita Van Gansbeke
Sofia Tavares
Sören Van Laer
Tania Ruth Huyghe
Tomas De Bruyne
Tom De Houwer
Viky Vangampelaere
PCVO Limburg

 

Canada

Sveta Shvedenkova

 

Duitsland

Brigitte Heinrichs
Theresa Schwab


Estland

Galina Tsizova*

 

 

Frankrijk  

Anna-Mari Cadoudal
Annick Mosconi
Aymeric Chaouche (FRA/BEL)
Cédric Exare
Damien Thuaud
Dylan Decamp
Frédéric Dupré
Jacques Castagné
Martine Soulier
Julian Tonnelier
École des Fleuristes de Paris
CFA 94

 

Hong Kong  

Solomon Leong

 

Italië  

Angelica Lacarbonara
Marco Mazza
Ivan Bergh

 

Japan  

Kazuyo Asayama
Yutaka Jimbo

 

 

   Litouwen

Kristina Rimiené

 

 

Mexico

Elvia Carrasco

 

Nederland  

Esther van Wijngaarden
Bart van Didden
CITAVERDE College
Frank Timmerman
Lily Beelen
Peter Boeijkens
Sandra Attema
Stella Philippen

 

Oekraïne

Iryna Byelobrova

 

Pakistan  

Farida Kalim

 

Roemenië  

Anca Ungureanu
Ioachim Erema

 

Rusland  

Anna Popova
Elena Kilchevskaya
Roman Steinhauer
Elena Dmitrieva
Tatiana Voronina
Olga Sharova
School “Flowers in Details”
Vadim Kazanskiy
Floristic School Magenta

 

Spanje  

Carles Fontanillas
Miguel Ángel Delgado
Alex Segura Arana

 

 

 Turkije

Yunus Karma

 

 

Verenigd Koninkrijk  

Ioachim Erema (VK/ROE)

 

Verenigde Staten  

Julia Marie Schmitt
Holly Heider Chapple
Suzie Kostick
Susan McLeary
Helen Miller
Katie Noonan
Françoise Weeks[/vc_column_text][vc_separator color=”grey”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

Schuiven naar boven